X
Kaynak

Sizin sohbetleriniz vesilesiyle Allah'a her geçen gün daha yakın oluyoruz. Bize Allah'ı sevdirip kul olduğumuzu tattırdınız. Teşekkür ederiz.
Genişlet
Tarih: 19 Aralık 2015
Kategori: İman
1,275 Kez İzlendi
1 Beğeni
Favorilere Ekle
Soru
Sizin sohbetleriniz vesilesiyle Allah'a her geçen gün daha yakın oluyoruz. Bize Allah'ı sevdirip kul olduğumuzu tattırdınız. Teşekkür ederiz.
Sorunun Orijinali
İki buçuk yıldır sizi tanıyorum. Ve her gün iyi ki tanımışım diyorum. Size olan sevgim her geçen gün artıyor. Sizden önce meğer yaşamıyormuşum. Sizin sayenizde rabbimizi daha iyi tanıyoruz. Rabbimizi ve ayetlerini o kadar güzel anlatıyorsunuz ki Allah deyince, ayetleri okununca artık titreyen bir kalbim var hamdolsun. İmanı, kulluğu sizinle tattık. Sizi çok seviyoruz. Rabbim size hayırlı, sağlıklı bir ömür versin. Allah sizden ve Diyar tv çalışanlarından razı olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Cevap
+Büyüt-Küçült

Bütün derdimiz, Allah’a davet etmektir. Kulu rabbine, Rabbi de kuluna sevdirmektir. Kulu, Allah’ın sevgisine layık hale getirmektir. Allah bu muhabbeti bizim üzerimizden ikram ediyorsa bize de düşen âlemlerin rabbine hamd etmektir. Bütün âlemlerden Allah’a hamd olsun! 

Kardeşlerimiz, bu muhabbeti alıp Allah’a yakınlığı tadınca bir de bu muhabbeti etraftakilere saçmaları, ikram etmeleri vardır. Nerede olursa olsunlar mutlaka aldıkları güzelliği Allah, onların üzerinden saçar, ikram eder. Bu ikramı yaparken etraftakiler neyi kazanırsa kazansın Allah, onların kazandıklarını da o kişinin defterine aynen yazar.

Allah kerimdir, Allah vehhabtır, karşılıksız ikram edendir. 

İnşallah hep beraber böyle kazanacağız.

 
Yorumlar
Yorum Yok
Yorum Yaz
Şimdi Gönder
Bize Ulaşın
Hakkımızda
Diyar tv

iletisim@soruvesorunlar.com

0312 336 70 48

Unutmayın;

"Cevabı olmayan hiçbir soru yoktur"

Muhammed Hüseyin (R.A)

Bu proje bir

soruvesorunlar.com 2015